Do startu biegu

Szukaj

Biegliście z nami? To był strzał w 10!
poniedziałek, 17 czerwca 2019 11:34

Wczoraj  w Garwolinie odbyła się X jubileuszowa edycja dobroczynnego biegu „AVON Kontra Przemoc – Biegnij w Garwolinie”, organizowanego przez Stowarzyszenie Truchtacz.pl, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz lokalną fabrykę AVON Operations Polska. Ponad 700 zawodników, na czele z aktorką Joanną Jabłczyńską, przebiegło ulicami miasta, aby wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy domowej. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych został przekazany na działania Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Dziękujemy za wspólne 10 lat!

Bieg „AVON Kontra Przemoc – Biegnij w Garwolinie” od 2010 roku odbywa się podczas Dni Garwolina, organizowanych przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Miasto Garwolin. Nie jest jednak tylko wydarzeniem lokalnym, lecz przyciąga osoby z całej Polski, a nawet z zagranicy. To zasługa jego szczytnego celu. Od 10 lat jest częścią kampanii edukacyjno-informacyjnej AVON Kontra Przemoc, organizowanej w 50 krajach na całym świecie, której misją jest wsparcie osób dotkniętych problemem przemocy w rodzinie. Środki zebrane dzięki sprzedaży gadżetów dołączonych do pakietów startowych oraz cały dochód ze sprzedaży produktów AVON podczas eventu trafi do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ.

Tej niedzieli zawodnicy mogli nie tylko okazać wsparcie idei biegu, ale też poświęcić się zabawie i spędzić czas z rodziną. Na festynie mieli okazję przede wszystkim odwiedzić liczne stoiska tematyczne, obejrzeć występy na scenie garwolińskiego amfiteatru oraz pochód barwnego korowodu. A dla tych, którzy zostali do końca, Organizatorzy przygotowali coś specjalnego – koncert zespołu Wilki i nocny pokaz laserów.

- Co roku zbieramy liczne pochwały od zawodników, którzy uwielbiają przyjeżdżać do Garwolina ze względu na integrującą atmosferę, która panuje na trasie. Liczę, że z każdym rokiem zawodników biorących udział w biegu „AVON Kontra Przemoc – Biegnij w Garwolinie” będzie coraz więcej. Już teraz cieszę się na następną edycję mówi Michał Kopik, Dyrektor Biegu i Prezes Stowarzyszenia Truchtacz.pl.

Więcej…
 
Po biegu na basen!
piątek, 14 czerwca 2019 20:13

Basen sportowy, rekreacyjny, jacuzzi, rwąca rzeka, masaże wodne i zjeżdżalnia. A to wszystko dla zawodników biegu "AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie" zupełnie za darmo! Pływalnia Miejska "Garwolanka" zaprasza.

Pływalnia znajduje się rzut beretem od miasteczka biegowego - tyle na pewno będziecie w stanie pokonać, nawet po 10-kilometrowym biegu. Wszyscy zawodnicy biegu na 10 km i 2km będą mogli skorzystać z basenu za darmo.

Ale pod pewnymi warunkami:

1. Z basenu będzie można skorzystać w godzinach 14.00-16.00.

Więcej…
 
#w3miesiącedobiegu - trenuj z Dawidem!
piątek, 22 marca 2019 18:06

Czy można przygotować się do biegu na 10 km w 3 miesiące? Pewnie, że można! Ruszamy z cyklem treningowych wskazówek #w3miesiącedobiegu, który pomoże Wam przygotować odpowiednią formę. Waszym przewodnikiem będzie nasz ultramaratończyk Dawid Masny. Od dziś aż do samego biegu, co tydzień w piątek opublikujemy dla Was kolejne zadania i wskazówki.

Oprócz suchej teorii, co tydzień w piątek o 19:10 przy Pływalni Miejskiej "Garwolanka" będzie można spotkać się z trenerem i razem poćwiczyć!

Dacie radę! Niemożliwe nie istnieje! Postów z treningami szukajcie także na naszym Facebooku - co tydzień w piątek o 15:00.

22 marca - 12 tygodni

Przedstawiany trening pozwoli Wam przebiec bieg 10km w limicie czasu. Aby jednak motywować się bardziej, mieć więcej samozaparcia i wytrwałości – po pierwsze zapiszcie się na bieg, a po drugie powiedzcie o tym najbliższym – oni także będą Was wspierać. Link do zapisów --> http://bieg.truchtacz.pl/zapisy/zapisy

Więcej…