Ścieżka ekologiczna

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
Aspe
Portret użytkownika Aspe
Ścieżka ekologiczna

Na dobry początek polecam okolice ścieżki ekologicznej w okolicy Huty Garwolińskiej i Ewelina. Bieganie w otoczeniu pieknej przyrody to jest to!

Miejsce na każdą porę roku. Drogi, na które w dużej mierze składają się drogi pożarowe, to bardzo równe nawierzchnie szutrowe i mocno ubity piasek. Domyślam się że zimą, będą to również świetne trasy biegowe dla narciarzy biegających również łyżwą. Poniżej trasa jaką przebiegliśmy jednej niedzieli, dystans ponad 20km.

 

Beata
trasa na pewno piękna. Ale

trasa na pewno piękna. Ale ponad 20 km dla amatora to jednak trochę za dużo. Jeśli weźmiecie kiedyś pod uwagę słabszych 'zawodników" i wcześniej zaplanujecie trasę, np 12-13 km w wolniejszym tempie, to poproszę o info na forum :)

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Najdłuższa trasa po lesie

Wrzucając tę trasę miałem zamiar pokazać, że jest piękne miejsce i można przebiec 20km nie ruszając się z lasu. To jest najdłuższa trasa jaką udało się nam w tym miejscu wytyczyć. Zazwyczaj biegamy 15-17km. Jest też bardzo prosty odcinek zaczynający się na parkingu ścieżki eko i kończący w Cyganówce, w obie strony będzie 13,5km.
Mam ambicję trochę ożywić to forum więc obiecuję że o każdym wspólnym bieganiu będę tu informował.
Pozdrawiam

tru
Portret użytkownika tru
Zagubiona autostrada

To mi trochę przypomina pamiętną trasę, kiedy:
1. Zgubiliśmy drogę.
2. Zaczęło się ściemniać.
3. Coraz bardziej odczuwałem syndrom dnia poprzedniego.
4. Myślałem że Was (Mariusz i Marcin) zamorduję :)
Czy to wtedy wytyczyliśmy tą trasę?

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Tak jak napisałeś, wtedy się

Tak jak napisałeś, wtedy się "trochę" zgubiliśmy więc zamiast wytyczać trasę próbowaliśmy cało (było wtedy polowanie w lesie) dotrzeć do parkingu ścieżki. Tak czy inaczej natchnęło mnie to wtedy na wytyczenie takiej długiej trasy ok. 20km. Swoja drogą 2 tygodnie temu przebiegliśmy tam 23km, więc pewnie można i dłużej :)
Ps. Wczoraj, czyli we czwartek, biegło nas 7 mrozoodpornych. Chcieć to móc!!!

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać