Orlen Warsaw Marathon

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
Aspe
Portret użytkownika Aspe
Orlen Warsaw Marathon

Trzeba będzie zorganizować wyjazd po pakiety startowe, jeżeli nikt się nie zgłosi, to pewnie ja pojadę. Proszę o przyniesienie zgody na odebranie pakietu startowego (do pobrania na stronie OWM) i xero dowodu, na bieganie w najbliższy czwartek o 20:30.

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Spotkanie przed maratonem

Tradycji musi stać się zadość, więc również przed Orlen Maratonem zbierzemy się by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Proponuję zrobić to 30min przed biegiem, a więc o godz. 9:00 przy bramie startowej do maratonu (Nadwiślanka). Zapraszam wszystkich maratończyków i biegaczy na 10km.

Beata
Gratulacje

dla wszystkich Maratończyków!

PS: A to przypadkiem nie jeden z naszych? I nie mam na myśli Dorocińskiego :)

http://www.orlenmarathon.pl/sites/default/files/OWM_13042014_fot.S.Kos_LIVE_SK37263.jpg

Kuba
Portret użytkownika Kuba
Wielkie gratulacje!

Wielkie gratulacje dla wszystkich. Świetne czasy i co chyba ważniejsze, zrobione "na spokojnie" - sądząc po równym tempie z międzyczasów. Profesjonalnie:)

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Kuba, nie było tak słodko,

Kuba, nie było tak słodko, wyniki super, ale pojechaliśmy ten maraton na maxa, niektórzy z nas (w tym ja), źle rozłożyli siły. Dociągnęliśmy to do mety bo wybiegania zimowe zrobiły swoje, ja od 26km walczyłem już tylko z własną psychiką. Dzięki za gratulacje, bo po takich przygotowaniach te wyniki są zasłużoną nagrodą. Nie ustajemy zatem i widzimy się w lesie już w najbliższą sobotę rano :)

Marek
Portret użytkownika Marek
Hej Maratończycy

Hej Maratończycy jeżeli ktoś nie wyrzucił lub nie jest mu potrzebny to chętnie przyjmnelaughvoucher(bon) na zakup butów ASICS ważny do dnia 31.05.2014r.

filip3434
Portret użytkownika filip3434
Kupon

Hej, Marek ja mam kod rabatowy w dwóch sztukach + 15% rabatu do forpro.pl :) Nie są mi potrzebne więc jak chcesz to no problem :)

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać