Rzeźnik 2013

4 posts / 0 new
Ostatni wpis
Kuba
Portret użytkownika Kuba
Rzeźnik 2013

Witam.
Szukam partnera do Rzeźnika 2013 :)
Zapisy mają ruszyć na początku stycznia, więc najwyższy czas na sklejenie zespołu .( i trening!)
Ktoś chętny?

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Rzeźnik

Witam, z informacji jakie mam wynika, że jest szansa na jedną parę z Truchtacza na kolejna edycję tego biegu, myslę tu o sobie :) i Mirku. Byłoby dobrze gdybyś coś więcej o sobie napisał, tzn. ile czasu już biegasz, czy mieszkasz w Garwolinie czy okolicy (ewentualne treningi), jaki masz czas w maratonie (dobór partnera). Tak czy inaczej ja chętnie do treningów się przyłączę na tyle na ile czas pozwoli, raczej nie zamierzam wyjeżdżać w góry a jedynie pobiegać po okolicznych wzniesieniach, wymyśliłem ostatnio, że może okolice Kazimierza Dln. byłyby dobrym do tego miejscem. Planuję również wziąć udział w biegach w Falenicy, które sa również jakąś namiastką biegania po górach. W razie pytań dzwoń 692 437 560 Marcin.

Kuba
Portret użytkownika Kuba
cześć

cześć
no to kilka słów o sobie:)
systematycznie biegam od kilku lat, mieszkam w Woli Rębkowskiej i tam głównie truchtam,
tegoroczne wyniki: dyszka - 39:46 - bieg niepodległości
połówka - 1:29:17 - Warszawa
maraton - 3:10:37 - Radom
Jeśli chodzi o Rzeźnika - to bardziej interesuje mnie udział i zaliczenie niż wynik sportowy.
Z zawodu jestem leśnikiem, więc biegam głównie po okolicznych lasach.
W niedzele robię dłuższe wybiegania ok. 40 km tempem +- 5min/km - (ale może być wolniej) - chętnych zapraszam - tel. kontaktowy - 606451358. Odnośnie gór - w okolicy jest wiele całkiem przyzwoitych górek na których też można się nieźle wypocić:)

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Ścieżka eko

No to teraz już wiem, że to ciebie kilka razy widywaliśmy biegając zimą w okolicy ścieżki ekologicznej. Masz świetne wyniki i mimo że chcesz tylko zaliczyć ten start, to moim zdaniem powinieneś szukać kogoś kto biega podobnym do ciebie tempem. W Garwolinie raczej takiej osoby nie znajdziesz, ja znam może 3 biegaczy którzy osiągają podobne rezultaty, ale na Rzeźnika się raczej nie wybierają. Nawet twoje wybiegania są szybsze niż nasze tempo startowe :). Tak czy inaczej popytam miejscowych, może kogoś to zainteresuje i postanowi wystartować. Co do treningów to od stycznia postaram się od czasu do czasu do ciebie dołączyć.

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać