Zakup sprzętu sportowego

3 posts / 0 new
Ostatni wpis
Aspe
Portret użytkownika Aspe
Zakup sprzętu sportowego

Tak jak pewnie większość z was już wie, od tego roku jesteśmy już Stowarzyszeniem Truchtacz.pl zarejestrowanym w KRS. Mamy osobowość prawną i możemy dzięki temu np. zawierać umowy i występować o dotacje. Możemy więc pozyskiwać fundusze ze źródeł innych niż tylko składki członkowskie. W tym roku udało nam się już takie środki pozyskać i zdecydowaliśmy, by w większości przeznaczyć je na zakup sprzętu dla Truchtaczy. Początkowo myśleliśmy o zakupie butów, jednak po dłuższym namyśle stwierdziliśmy, że każdy z nas ma inne "sprzętowe" potrzeby i nie ma sensu ograniczać ich poprzez wąskie ramy. Podsumowując: jest decyzja, że każdy kto opłacił w tym roku składkę członkowską, dostanie dofinansowanie na sprzęt sportowy o wartości 200zł. Żeby było tanio i prosto, umówiliśmy się ze sklepem VitaSport na ul. Mazowieckiej, że dostaną listę osób uprawnionych do dofinansowania i tam będzie można prawo to realizować. Jeżeli ktoś będzie chciał zakupić coś droższego niż wspomniane 200zł, będzie musiał jedynie dopłacić różnicę. Sklep VitaSport raz na jakiś czas będzie wystawiał nam faktury na zakupiony sprzęt. Jeżeli macie jakie jakieś sprecyzowane żądania, pytajcie o katalogi, w zasadzie wszystko co jest dostępne na rynku, VitaSport jest w stanie nam dostarczyć za bardzo dobrą cenę. Mam nadzieję, że tego typu działania będą stałą praktyką naszego Klubu, więc na rok 2014, będziemy musieli określić jasne i precyzyjne zasady, komu takie dofinansowanie będzie się należało. Poniżej lista osób uprawnionych w tym roku:

Mirosław Kajak

Grzegorz Mikulski

Michał Kopik

Olaf Woder

Sebastian Szyszka

Mariusz Ekiert

Agnieszka Latuszek

Tomasz Kowalski

Mirosław Nowicki

Elżbieta Wojda

Sylwester Wojda

Michał Wielgosz

Łukasz Szymborski

Daniel Kajak

Jarosław Latuszek

Michał Latuszek

Krzysztof Latuszek

Monika Rogala

Tomasz Jędrzejewski

Łukasz Świesiulski

Monika Szyszka

Anna Maria Kajak

Beata Wierzbicka

Justyna Kalińska

Piotr Gudro-Puischel

Jakub Błędowski

Tomasz Bieńko

Sławomir Szostak

Piotr Robakowski

Witold Wawer

Piotr Wąsik

Filip Wielgosz

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
Pytanie:

cytuję: "Jeżeli macie jakieś sprecyzowane żądania, pytajcie o katalogi, w zasadzie wszystko co jest dostępne na rynku, VitaSport jest w stanie nam dostarczyć za bardzo dobrą cenę."
Czy w związku z tym jest wynegocjowany w sklepie jakiś stały rabat (liczony np. od ceny katalogowej) na wybrany przez nas towar? A może każdy z nas musi tę cenę ustalać w sklepie indywidualnie?

Aspe
Portret użytkownika Aspe
cenę podaje nam sprzedawca i powinna zawierać rabat

Obecnie nie ma czegoś takiego jak cena katalogowa, a jeżeli jest, to będzie ona znana tylko sprzedawcy. Mamy jedynie umowę dżentelmeńską, że w związku z tym, że kupujemy spore ilości sprzętu, dostaniemy go po atrakcyjnej cenie, czyli z rabatem. Nie musimy ustalać indywidualnie rabatu, ponieważ sprzedawca jest tego świadomy. Jeżeli chcecie możecie zapytać jaki rabat otrzymaliście. Nie zaszkodzi od czasu do czasu zerknąć na allegro i porównać ceny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać