III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

8 posts / 0 new
Ostatni wpis
Aspe
Portret użytkownika Aspe
III Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

Tu proszę dzielić się z nami wszystkim tym co związane jest z Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Zniesiemy wszystko, a jak nie zniesiemy to wykasujemy :). Najbardziej zależy nam na waszych pomysłach, co waszym zdaniem można zrobić lepiej, co inaczej, jakie są wasze oczekiwania?

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
Warto zastanowić się nad

Warto zastanowić się nad zróżnicowaniem dystansu w poszczególnych biegach. Wtedy szanse na zdobycie punktów (a raczej ich nie zdobycie) będą miały zarówno osoby biegające długie dystanse jak i sprinterzy. Można zrobić bieg na 15 i 20km.

filip3434
Portret użytkownika filip3434
dystans

Michał, ale z drugiej strony w którym miejscu zrobisz 15 lub 20km ? Jedyną alternatywą chyba jest trasa czwartkowych 11km. To mogłoby być ok.

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
Bieganie po mieście w takiej

Bieganie po mieście w takiej sytuacji odpada. Trzeba by rozdzielić biegi dzieci i bieg główny. Bieg dzieci organizować w dotychczasowej formie (frekwencja pokazuje że to się sprawdza), a bieg główny organizować wcześniej np. na ścieżce ekologicznej albo w lasach sławińskich.

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Ostatnio zastanawialiśmy się

Ostatnio zastanawialiśmy się nad zmianą miejsca rozgrywania GP, chodzi o park przy basenie. Można biegać po nim i np. wokół stadionu, albo zrobić pętlę od mostu do mostu, jedno kółko to jakieś 4km. Bieganie na Zarzeczu jest jednak bardziej widowiskowe i wszystko mamy dograne. Co do różnych dystansów, wydaje mi się, że jak to jeszcze bardziej rozdrobnimy to będzie po 10 osób w kategorii czy na dystansie - trochę za mało startujących. Najpierw musimy popracować nad frekwencją, a później nad dystansami i kategoriami.

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
Biegi dzieci zostaną na

Biegi dzieci zostaną na Zarzeczu, więc wszyscy nas zobaczą. Po biegu będzie czas na dekorację dzieci, więc i one będą zadowolone. Dotychczas było tak, że dekoracja dzieci była po biegu dorosłych i dzieciaki musiały długo czekać, albo nie czekały wcale bo np. było zimno albo padał deszcz.
Zróżnicowanie dystansów nie zmieni zasad punktacji. Będzie tak, jak w poprzednich latach. Zostały by tylko kategorie wiekowe. Właśnie o to chodzi, żeby zdobywca Grand Prix pokazał, że jest dobry na wszystkich dystansach, a nie tylko na krótkim gdzie liczy się szybkość. GP będzie bardziej widowiskowe i nie będzie takiej sytuacji że w ostatnim biegu część osób z czołówki nie wystartuje, bo w poprzednich biegach wygrały i są pewne zwycięstwa.

MEDA
Portret użytkownika MEDA
zapisy

czy zapisy na datasport na 18 maja nie będa aktywne?

Aspe
Portret użytkownika Aspe
już są :)

już są :)

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać