Niedziela godz. 8.00 Ścieżka ekologiczna

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
Aspe
Portret użytkownika Aspe
Niedziela godz. 8.00 Ścieżka ekologiczna

Jutro 15.01 czeka nas pierwsze zimowe bieganie. Jak dotąd swoją obecność zadeklarowali: Mariusz, Sławek, Michał, GrzesiekP no i ja, czyli Sebastian zwany Marcinem. Planuję żeby zrobić 20km, ale jak zwykle ustalimy wszystko na miejscu. Po biegu ciepła herbata gwarantowana! Zbiórka o 7.45 przed Luxem.

Prezes na 20km

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Zrobiliśmy 20km

Było pięknie, biegaliśmy po puszystym śniegu. Jak dla mnie podłoże mogłoby być troszkę twardsze, bardziej zmrożone. Średnie tempo 5.46min/km. Skład: Michał, Mariusz, Sławek, Grzesiek i Marcin. Zdjęcia zamieszczam wyżej bo nie wiedzieć czemu tylko tam mogę je wkleić.

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
...

Skok Michała bardzo udany. Gratuluję dystansu. Ja tego dnia też zrobiłem 20km na biegu Chomiczówki i biegu o puchar Bielan. Też miło wspominam.

Aspe
Portret użytkownika Aspe
zdjęcia

Michał, jeżeli masz jakieś zdjęcia z biegów to możesz podesłać i wrzucimy je na stronę. Powyższe dotyczy oczywiście wszystkich którzy chcieliby sie pochwalić zdjęciami na naszym forum.

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
Re: zdjęcia

Zdjęć nie robiliśmy, ale może uda mi się wyszukać coś ciekawego na stronie organizatora biegu. Przy okazji następnych imprez biegowych będę pamiętał o zrobieniu kilku fotek.

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać