Półmaraton Waszawski 25.03.2012

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
tru
Portret użytkownika tru
Półmaraton Waszawski 25.03.2012

Hej!
25.03.2012 r. w bardzo licznym gronie spotkamy się na trasie Półmaratonu Warszawskiego. Napiszcie kto jedzie, trzeba będzie się jakoś zorganizować pod względem transportu. Może spróbujemy też załatwić grupowy odbiór pakietów startowych.
Pozdr.
Michał

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Jest już drużyna

Dziś mija termin zapisywania drużyn, Mirek już się tym zajął. Jeżeli nie będzie innych chętnych ja deklaruję gotowość odbioru pakietów pod warunkiem że ktoś będzie mi towarzyszył i pomoże dźwigać :) W zamian oczekuję transportu na bieg.

Michał W.
Portret użytkownika Michał W.
Re: Aspe

Transport już masz załatwiony. Jedziesz ze mną i Mirkiem N. To miał być rewanż za Wiązowną;-). Jeśli chodzi o pakiety to mogę jechać i potowarzyszyć. W piątek mogę jechać po 16. a w sobotę mam wolny cały dzień.

vici
Portret użytkownika vici
pakieciki

Pakiety i ja chętnie pomogę dźwigać ;)
Szczególnie, że mam odebrać niepełnoletniemu i nie chcę Was tym obarczać ;((
Natomiast na sam półmaraton mam 3 sztuki wolnych miejsc ^^ Pozdro!

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Po pakiety w sobotę

Ok, Michał jadę z wami! Dziś dzwonił Andrzej i również szuka transportu na bieg. Będzie jeszcze szansa żeby to osobiście ustalić. Po pakiety najprawdopodobniej pojadę w sobotę z Grześkiem Pałysą i Krzyśkiem Sadurskim. Jadą samochodem służbowym po odbiór pakietów dla ludzi z Avonu, jak będzie potrzebny ktoś do pomocy to dam wam znać.

Aspe
Portret użytkownika Aspe
Pakiety odbiorę w sobotę rano

Tak jak napisałem wyżej po pakiety będę jechał w sobotę rano. Dokumenty potrzebne do ich odbioru najlepiej dostarczyć mi w czwartek przed biegiem o 20.30 na kwadracie. Potrzebna będzie podpisana karta startowa oraz kserokopia dokumentu tożsamości.

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać